Lelo Soraya 2 - ekskluzywny wibrator

Wibrator to gadżet erotyczny, po który sięgamy gdy pragniemy dostarczyć sobie odrobinę przyjemności i zastąpić w ten sposób kontakt fizyczny z drugą osobą. Dziś są one na tyle zaawansowane technologicznie, że przy ich pomocy możemy cieszyć się intensywnymi doznaniami różnego rodzaju. Doskonałym przykładem jest ekskluzywny wibrator Lelo Soraya 2, z którego możesz korzystać gdy jesteś sama, lub uczynić z niego element gry wstępnej podczas romantycznego spotkania z ukochanym. Przekonaj się, jak wiele ma Ci do zaoferowania ten produkt!

Wibrator Soraya Lelo – przedmiot o imponujących możliwościach

Lelo Soraya 2 przypomina swoim kształtem charakterystyczne wibratory zwane króliczkami. Taka konstrukcja umożliwia efektywną stymulację łechtaczki i punktu G jednocześnie. W rezultacie jesteś w stanie przeżywać wielokrotne orgazmy różnego rodzaju. W przypadku Lelo Soraya 2 opinie kobiet potwierdzają recommended site:go wholesaleinvestigate this site, że taka przyjemność jest znacznie mocniejsza i wręcz obezwładniająca! Produkt wygodnie leży w dłoni i bez trudu zmieści się w nieco większej, damskiej torebce. Jest zasilany przez akumulator litowo – jonowy, nie musisz więc martwić się o regularną wymianę baterii. Wystarczy skorzystać z kabla USB dołączonego do opakowania, by ten wibrator ekskluzywny zyskał moc potrzebną do czterech godzin nieustannego działania! Podczas wspólnej zabawy ograniczać będzie Cię tylko Twoja własna fantazja. Ten gadżet marki Lelo pracuje aż w dwunastu trybach wibrowania! Dzięki temu możesz bez najmniejszego problemu dopasowywać rodzaj i intensywność wibracji do aktualnych potrzeb i preferencji, korzystając ze specjalnego i prostego w obsłudze panelu sterowania. Na dodatek jest on wodoodporny, więc od teraz każdy prysznic i każda kąpiel mogą stać się dużo przyjemniejsze!

Wysoka jakość i pełen komfort użytkowania

Z produktu możesz korzystać bez najmniejszych obaw, gdyż wykonano go z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. To wysokiej klasy silikon medyczny pozbawiony dodatków ftalanów oraz tworzywo ABS. Ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej zostało więc zminimalizowane, a kontakt ze skórą nie wywołuje podrażnień. Musisz pamiętać o tym, że jeśli sięgasz po wibrator Soraya Lelo, możesz łączyć z nim wyłącznie lubrykanty na bazie wody. Produkty innego rodzaju mogą zniszczyć jego silikonową warstwę. Do mycia gadżetu używaj wody i mydła antybakteryjnego. Nie bój się eksperymentować. Ten ekskluzywny wibrator został zaprojektowany specjalnie z myślą o tym, by dostarczyć Ci niepowtarzalną przyjemność w dużych ilościach!