Lelo Ora 3

Jeżeli chcesz wzbić się na wyższy poziom przyjemności, w którym sama droga do orgazmu, staje się niebotyczną rozkoszą, a dodatkowo marzysz o seksie oralnym, to LELO Ora 3 jest produktem właśnie dla Ciebie. Ten gadżet erotyczny zagwarantuje Ci doznania, których możesz doświadczyć podczas tradycyjnego seksu oralnego.

Eksplozja przyjemności, czyli czym jest LELO Ora 3?

LELO Ora 3 to ekskluzywny wibrator oralny skierowany do kobiet, który zapewnia phone case brandsher latest blog całe spectrum doznań. Urządzenie przy pomocy silikonowej części generującej obrotowe ruchy, działa dokładnie tak, jak język podczas zbliżenia z partnerem. Z tą różnicą, że to Ty sterujesz wszystkim tak, by w każdej chwili czerpać z zabawy największą z możliwych przyjemności.

Moc możliwości w zasięgu ręki – dyskretnie i w każdych warunkach

Do Twojej dyspozycji jest aż 12 różnych trybów, dzięki którym urządzenie idealnie wpisze się w Twoje potrzeby, w zależności od tego, czego w danym momencie pragniesz. Od subtelnego dotyku, przez intensywną stymulację łechtaczki wraz z wibracjami, dzięki którym w kilka chwil dotrzesz do szczytu rozkoszy. Wibrator LELO Ora 3 posiada wodoodporną obudowę, która pozwoli Ci na zabawę także w trakcie kąpieli. Urządzenie to idealnie sprawdzi się w wannie lub pod prysznicem. Atutem tego wibratora jest to, że pracuje bardzo cicho. To dyskretne urządzenie o eleganckim designie, którego używanie nie wymaga wymiany baterii. Wibrator jest ładowany za pomocą kabla USB.

Opinie o LELO Ora 3

Funkcjonalność urządzenia została doceniona, o czym świadczą liczne nagrody: „Luxury Brand of the Year” XBIZ Europa Awards, „Excellence in Product Packaging” oraz „Best Luxyry Toy Range” Adultex Awards. Użytkowniczki najbardziej cenią dużą, regulowaną moc urządzenia, a także fakt, że jest bardzo dyskretne. Dla wielu osób zaletą okazały się także niewielkie wymiary tego ekskluzywnego wibratora oraz możliwość używania podczas kąpieli.

LELO Ora 3 to wibrator, po który będziesz sięgać coraz częściej, wraz z odkrywaniem kolejnych jego możliwości. Nie jest to zwykła erotyczna zabawka. Ten luksusowy wibrator zagwarantuje Ci niezapomniane doznania.