Lelo Ora 3

Jeżeli chcesz wzbić się na wyższy poziom przyjemności, w którym sama droga do orgazmu, staje się niebotyczną rozkoszą, a dodatkowo marzysz o seksie oralnym, to LELO Ora 3 jest produktem właśnie dla Ciebie. Ten gadżet erotyczny zagwarantuje Ci doznania, których możesz doświadczyć podczas tradycyjnego seksu oralnego.

Eksplozja przyjemności, czyli czym jest LELO Ora 3?

LELO Ora 3 to ekskluzywny wibrator oralny skierowany do kobiet, który zapewnia całe spectrum doznań. Urządzenie przy pomocy silikonowej części generującej obrotowe ruchy, działa dokładnie tak, jak język podczas zbliżenia z partnerem. Z tą różnicą, że to Ty sterujesz wszystkim tak, by w każdej chwili czerpać z zabawy największą z możliwych przyjemności.

Moc możliwości w zasięgu ręki – dyskretnie i w każdych warunkach

Do Twojej dyspozycji jest aż 12 różnych trybów, dzięki którym urządzenie idealnie wpisze się w Twoje potrzeby, w zależności od tego, czego w danym momencie pragniesz. Od subtelnego dotyku, przez intensywną stymulację łechtaczki wraz z wibracjami, dzięki którym w kilka chwil dotrzesz do szczytu rozkoszy. Wibrator LELO Ora 3 posiada wodoodporną obudowę, która pozwoli Ci na zabawę także w trakcie kąpieli. Urządzenie to idealnie sprawdzi się w wannie lub pod prysznicem. Atutem tego wibratora jest to, że pracuje bardzo cicho. To dyskretne urządzenie o eleganckim designie, którego używanie nie wymaga wymiany baterii. Wibrator jest ładowany za pomocą kabla USB.

Opinie o LELO Ora 3

Funkcjonalność urządzenia została doceniona, o czym świadczą liczne nagrody: „Luxury Brand of the Year” XBIZ Europa Awards, „Excellence in Product Packaging” oraz „Best Luxyry Toy Range” Adultex Awards. Użytkowniczki najbardziej cenią dużą, regulowaną moc urządzenia, a także fakt, że jest bardzo dyskretne. Dla wielu osób zaletą okazały się także niewielkie wymiary tego ekskluzywnego wibratora oraz możliwość używania podczas kąpieli.

LELO Ora 3 to wibrator, po który będziesz sięgać coraz częściej, wraz z odkrywaniem kolejnych jego możliwości. Nie jest to zwykła erotyczna zabawka. Ten luksusowy wibrator zagwarantuje Ci niezapomniane doznania.