Lelo Noa - wibrator dla par

Wibrator dla par LELO Noa to innowacyjny produkt marki LELO, która zdobyła uznanie użytkowników na całym świecie. Początki firmy sięgają 2003 roku, a dziś ta szwedzka marka posiada siedziby w kilkunastu różnych krajach. Wszystko dzięki dużemu zaangażowaniu i innowatorskim projektom, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Czym się wyróżnia ich nowy produkt? Dlaczego warto po niego sięgnąć?

LELO Noa Black - dla kogo?

Wiele zabawek erotycznych powiela schematy produktów, które podbiły serca swoich użytkowników. Inaczej jest jednak w przypadku wibratora LELO Noa, który wykracza poza wcześniejsze standardy. Jego producenci zadbali o to, by nie był to zwykły gadżet erotyczny. Wyróżnia go nie tylko unikatowy design, ale i zastosowanie. Produkt przeznaczony jest do użytku dla par, które pragną urozmaicić swoje życie erotyczne. Wyglądem odbiega od typowych wibratorów – został on zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić przyjemność obojgu partnerów i to w tym samym czasie! Starannie wyprodukowany gadżet stymuluje oraz idealnie dopasowuje się do kształtu pochwy. Przyjemnie łechce jej wnętrze oraz pozwala dotrzeć do punktu G. W trakcie odbywanego stosunku jednocześnie zapewnia mężczyźnie ogrom błogich wibracji, które wzmagają odczuwane poczucie przyjemności.

Produkt przeznaczony dla par, które chcą na nowo rozbudzić w sobie ogień pożądania i urozmaicić dotychczasowe życie seksualne. Dzięki niemu pozbędziesz się nudy z sypialni na dobre. Potwierdzają to również liczne, pochlebne opinie – LELO Noa nie ma sobie równych!

Podwójny wibrator dla par - właściwości

Gadżet został wyprofilowany w taki sposób, by zmaksymalizować doznania odczuwane podczas stosunku odbywanego przez obojga kochanków. Wyprodukowany z przyjaznego dla skóry silikonu medycznego, nie podrażnia ani nie wywołuje handyhüllen kaufen in der nähenavigate to this siteread reviewbest fake watches poczucia dyskomfortu w trakcie użytkowania. Miękki i przyjemny w dotyku, jest łatwy w zastosowaniu oraz w utrzymaniu w czystości. Nie zawiera substancji szkodliwych, dzięki czemu jest również antyalergiczny, co potwierdzają liczne testy dermatologiczne. Ten niezawodny wibrator dla par posiada 6 różnych trybów wibracji, przez co zadowoli nawet najbardziej wymagających partnerów. Po zastosowaniu gadżet wystarczy jedynie umyć pod ciepłą, bieżącą wodą. Informacje techniczne:
  • Wymiary: 8,4 cm x 4,2 cm x 2,8 cm
  • Kolor: Czarny
  • Waga: 31 g
  • Materiał: Silikon medyczny
  • Zasilanie: Bateria akumulatorowa Li-lon 70 mAh 3.7 V, która starcza na 2 godziny ciągłej pracy
  • Informacje dodatkowe: 6 programów wibracji